понедельник, 26 июня 2017 г.

Лайфлист Київ Літо 2017Лайфлист на Літо 2017 або 20 речей, які потрібно обов’язково зробити у Києві цього літа!

Життя - класне!

Але у кожного в житті є купа всього, що Ви не зробили, або робили недостатньо усвідомлено і якісно.

Не виходило. Не було часу, бажання, грошей, настрою ...

«Киянка» склала для Вас список речей і вчинків, щоб Літом 2017 -го Ви обов’язково втілили їх в життя!

Ідея Лайфлиста полягає в тому, що якщо ви виконаєте цей список Літо 2017 Ви обов’язково запам’ятаєте!

Збережіть цей список на свої сторінці щоб нічого не забути!

В коментаріях можете доповнювати список!

Лайфлист Київ Літо 2017 або 20 речей, які потрібно обов’язково зробити!


1.       1.Відвідайте один з київських клубних пляжів та басейнів

У Києві є декілька справді прохолодних місць для справжнього літнього відпочинку: City Beach Club (розташований у центрі Києва на даху), пляжний клуб
Bora Bora Beach Club та Olmeca Plage, розташовані біля річки Дніпро. А ще є Скай Фемили Парк 
2. Відвідайте музичний фестиваль

Чи знали ви, що в Україні влітку проводяться десятки музичних фестивалів? І Київ теж. Наприклад, найближчий вихідний Атлас. Він відбудеться з 28 червня по 2 липня.


До речі на ВДНГ теж є басейн! 3. Спіймайте  захід сонця на Трухановому острові

Труханівський острів у Києві знову стає у киян улюбленим місцем,
і повертає собі любов киян! Піщані пляжі, зелений ліс, хвилі річки Дніпро ... У літній час, принаймні один раз, потрібно побачити захід Сонця.А ще на Трухоновому острові є ЮБК!
Південний Берег Києва - це місце для людей, яке розраховане на тих хто любить весело провести час! 
UBK beach


4. Вечеря на літній терасі

Знайдіть принаймні один вечір для вечері на літній терасі - це обов'язково! Більшість киян  влітку віддають перевагу саме відкритим терасам. Уявіть собі: ти, захід сонця і цей дивовижний вид на вечірній Київ. Що може бути краще?5.Відвідайте один з нудистьских пляжів Києва.


Зробіть своє життя яскравим, барвистим, повним розповідей, щоб потім було що розповісти або згадати!
Відвідайте один з нудистьских пляжів Києва.
-          Пляж «Довбичка» на Трухановому острові
-          Нудистський пляж на Оболоні


6. Як зробити літо щасливим?

Головне в цьому списку змусити вас не бути нудними! Виберіть для себе 3 дні підряд проведіть їх в Києві без Інтернету!

 7. Не забувайте про духовне життя.

Не забувайте про духовне життя. Оноре де Бальзак відвідуючи Київ називав його Північним Єрусалимом. Спробуйте відвідати за один день 12 київських храмів. В Києві їх більше 100, так що проблем з цим не буде. Це можуть бути навіть храми різних конфесій. Забажайте найпотаємніше бажання та зверніться з ним до Бога. 12 храмів допоможуть Вам, щоб його почули. Можете почати своє пілігримство по київським храмам з Володимирського собору та фресок Врубеля або з Святої Софії.


  8. Нічне купання


Нічне купання з друзями. Зберіть команду друзів. Та після опівночі окуніться в прохолодну воду Дніпра. Це можна зробити не тільки на Оболонський набережній, але й у Гідропарку чи на Русанівці. Підходящих місць і пляжів для нічного купання в Києві дуже багато. Але не забувайте про безпеку!


 9. Зустріньте світанок!

Найбільша помилка - забути, що ти живеш лише один раз. Треба ЖИТИ моментом. Зробіть це! Зустріньте влітку 2017-го світанок виходячи з одного з київських караоке! І не страшно, якщо відразу після караоке-клубу ви підете відразу на роботу! Та яка робота Влітку!


10. Київ днем і вночі!Київ днем і вночі! Щоб зрозуміти і полюбити Київ (спробуйте провести добу без сну) причому ці 24 години Ви повинні провести поза домом, а розважаючись в Києві.

11. Невідомий КиївВнутрішній київський туризм. Можна 30 років жити в Києві і жодного разу не бувати в районах, в яких Ви не живете або не працюєте. Погуляйте по Оболонській набережній, а потім махніть в кафе на Нивках, або в паб на Харківському!12. Київ місто кохання!
Подаруйте собі кохання! Якщо у Вас э пара влаштуйте романтичне побачення. Цілуйтесь на вулиці. Добавте до свого кохання сміливих фантазій на березі Дніпра. Якщо в вас немає пари поцілуйтесь хоч раз за Літо з незнайомцями. Київ місто кохання! Не будьте нудними. Робіть ризиковані речі! Але не переходьте певних меж. 13. Танці на столі!
Не будь нудним. Робіть ризиковані речі, не бійтеся боятись. Просто люби і живи І люби ти своє життя.

Потанцюйте на столі або барній стійці. Звісно з дозволу адміністрації закладу. В Києві є декілька закладів в яких це навіть заохочують! 14.Бар-рейсінг

Бар-рейсінг цікаве захоплення в деяких країнах Європи. Особливо воно популярне в Шотландії. Спробуйте і Ви за один вечір відвідати не менше 10 кафе, пабів або ресторанів Києва. Кількість випитого алкоголю в «Бар-рейсінгу» - не головне, головне хороша компанія! Вважається, що «бар-рейсінг» вдався, якщо компанія росте від закладу до закладу!


15.Київ культурний!


Відвідайте за літо хоч один музей Києва. Не модну виставку або перфоманс, а саме музей!

16. Зібрати колекцію з 10 Селфі 

Зібрати колекцію з 10 Селфі на фоні цікавих та маловідомих місць Києва. Про Пейзажну алею, або Андріївський узвіз всі знають. А от наприклад, селфі на Дніпровських кручах біля кріпосних стін є не в кожного в колекції! Та це лише приклад. Шукайте свій Київ!


 17.Київ культурне місто!
Зробіть свій внесок в розвиток культури міста. Залиште ЦІКАВУ та дорогу Вам книжку в одному з кафе міста. Започаткуйте свій бук-кроссинг!
 18.Влаштувати пікнік на природі!

Саме пікнік, а не похід до кафе або ресторану. Влаштуйте з друзями справжній пікнік на Трухановому острові або у глибині Гідропарку. 19.Добра справа.

Зробіть за Літо хоч одну добру та важливу справу. Не забувайте, щоб Літо 2017 Вам вдалося у цьому допомагає не тільки цей Лайфлист, але й воїни та захисники України на Східному фронті. Здайте кров, станьте донором, або допоможіть волонтерам з благодійних організацій яки допомагають українським воїнам на сході України. 20. Спробуйте надихнути, що найменше 5 осіб на свій лайфліст
А тепер найголовніше! Знайдіть 5 друзів та перешліть їм цей Лайфлист на Літо 2017!
Спробуйте надихнути, що найменше 5 осіб на свій лайфліст. Без друзів важко буде виконати усі пункти!

 
Збережіть цей список на свої сторінці щоб нічого не забути!

В коментаріях можете доповнювати список!

Лайфлист Київ Літо 2017 ТОП - 20Комментариев нет:

Отправить комментарий