четверг, 12 февраля 2015 г.

Під Дебальцевим сили АТО оточили групу російських війск

Журналіст Михайло Дворянчук на своїй сторінці у Facebook пише про те, що  під Дебальцевим сили АТО оточили групу російських війск.

Як результат успішної операції українських військових, росіяни опинилися у пастці. Сил вибратись з неї у росіян немає, вони просять по рації підмоги, погрожуючи здатись в полон. Але врятувати їх може тільки авіаудар.

  Сектор «С».
Ситуація довкола траси Артемівськ – Дебальцеве.
Загальний нарис, записаний зі слів «туристів», про «оперативне оточення» Дебальцевого.
У селищах Логвинове та Нижнє Лозове, а також на оточуючих населенні пункти висотах, більше тижня тому міцно укріпились окупанти регулярних військ РФ із 25-го окремого полку спецназу. Великі запаси БК, а також важкого стрілецького озброєння, говорять лише про одне – зброю туди закидали тривалий час. Завдання у російських військових було просте – перекрити і замінувати дорогу, на підходах до Логвиного гасити усе підряд і … чекати впродовж доби підходу основних сил.
Прорватися окупанти мали через Нижнє Лозове, яке тижнем раніше успішно розвідала група тієї ж 25-ки (чому там наперед не розквартирували «Донбас» - питання на засипку). Таким чином, утворивши апендицит до траси, кільце замкнули б, отримавши підтримку із Калинівки. Дорога там одна. Полем, та ще й поміж двох вогнів, не пройти. Саме з цим і пов’язана теперішня складність в одну мить вибити окупантів із селища, а також із навколишніх висот. Але сталося несподіване.

В нашому Генштабі прорахували цей маневр, тому усі спроби прорубати реальне вікно до Логвиного, зазнали катастрофи. «Смерчі» і «Піони» вичистили всю ударну групу. Після артудару наші війська оточили район Логвине – Нижнє Лозове і закрили доступ у Дебальцевський карман з північного-сходу, перекривши дорогу на Санжаровку.
Окупантам варто б запропонувати здати зброю і вийти із піднятими руками, пообіцяти суп і теплий зіндан. Але немає бажання займатись доброчинністю. Вони смертники. І вони це самі прекрасно знають. Вони виходять в ефір двічі на день і просять підмоги. Їх чують. Їм обіцяють. Але реально може допомогти тільки авіаудар. І вони чекають. І шантажують командирів здачею у полон.
Раз на годину-дві, по новим розвіданим позиціям кацапського спецназу, стріляє наша арта. Вони ховаються у підвали і ше поки вилазять і стріляють з вікон уцілілих будинків. На кількох важливих висотах окупантів вже знищили.

Повільно, але впевнено, один за одним, загарбники ідуть в пекло. Ворожі ДРГ продовжують ходити за лінію розмежування. Ландшафт цьому сприяє. І зробити там контрольно-слідову смугу з колючкою - неможливо. Наша розвідка активно виявляє таких кочівників і знищує. Чергова перемога у великій війні, над могутнім ворогом. Ніколи не панікуйте. Паніка шкодить вашому здоров'ю і життю наших бійців.

Джерело: Facebook/Михаїл Дворянчук

Комментариев нет:

Отправить комментарий