вторник, 31 января 2017 г.

Ждун уже в Киеве?!!!

Ждун в Киеве?!!!

В Интернете новый вирус, или если хотите новое увлечение.
Очень быстро набрал популярность новый мем. Так называемый "Ждун".  Ждун — это не продукт компьютерной графики, а абсолютно реальная скульптура родом из Голландии. Ждуна создала Маргрит ван Брифорт, которая посвятила ее пациентам, которые слишком долго ожидают приёма у доктора.


По украински "Ждун" - это скорее всего "Чекало".

Маргарит так описывает "Ждуна", он "находится на стыке красоты и жути, между фантазией и реальностью".



И вот теперь копия Ждуна собирается приехать в Киев!

Дело в том, что уже несколько месяцев жители Левого берега Киева борются за свое здоровье, и за вынос скандального завода "Фанплит" за пределы города.

По мнению, активистов именно фигура Ждуна больше всего отображает ситуацию вокург закрытия завода. Жители ЖДУТ, но ничего не происходит.

Вот, что пишут активисты по этому поводу в соцсетях.

"Мы хотим посадить копию Ждуна на лавочке напротив завода "Фанплит". Сейчас ищем скульптора, который мог бы выполнить наш заказ не очень дорого. Дело в том, что наша инициативная группа – это общественная организация жильцов. Каждый из жителей ближайших к "Фанплиту" кварталов сбрасывается – кто сколько может. На эти деньги мы проводим замеры загрязнений воздуха, нанимаем юристов, которые судятся с заводом. Поэтому мы пока не знаем, сможем ли мы собрать денег на киевского Ждуна. Но, ситуация у нас очень похожа со Ждуном. Ждун сидит и ждет доктора, и видите, во что он превратился. Так и киевский Ждун будет сидеть, и ждать, пока городские власти и Министерство  экологии обратят внимание на завод "Фанплит", который травит весь Левый берег Киева".

Еще напомним, что активисты зарегистрировали на сайте КГГА петицию с требованием вынести вредное производство за черту города.

Так что если Вы хотите помочь киевскому Ждуну и жителям Левого берега, уже сейчас, вот ссылка на петицию.

Євробачення в Києві 2017

Євробачення в Києві 2017

Організатори Євробачення 2017 показали офіційний логотип.
Він так і називається «Намисто», і не буде перекладатись на англійську.

Сьогодні презентували офіційний логотип пісенного конкурсу який розробляли протягом останніх місяців найкреативніші студії України. І ось результат — це символічне намисто в червоно-чорних кольорах.

Як вам офіційне лого? Що думаєте з цього приводу?

#євробачення #україна


понедельник, 30 января 2017 г.

Україна - лідер ... за смертністю



 Україна - лідер ... за смертністю!!!

Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) повідомила, що забруднення повітря промисловими підприємствами, автомобілями, електростанціями і з інших джерел вбиває 3 мільйони людей в усьому світі щороку.

Вперше ВООЗ розбила цю шокуючу цифру по країнам. Очікувано, найгіршими трьома країнами за абсолютними показниками смертності стали Китай, в якому більше одного мільйона чоловік померли від забрудненого повітря, принаймні, 600 тисяч в Індії, і більш ніж 140 000 в Росії.
Неприємним же сюрпризом стали показники смертності в перерахунку на 100 тисяч жителів - Україна тут є беззаперечним лідером і смертність від забруднення повітря в Україні в ЧОТИРИ  рази вище на душу населення, ніж в п'яти найбільш екологічно чистих країн разом узятих.



За прикладом забрудненості далеко ходити не треба - лише недавно Київ накрив зимовий задушливий смог. Як коментують експерти, це сталося через те, що в столиці велика кількість підприємств, зі старіючим обладнанням і стародавніми очисними установками, які фактично нічого не очищають. І досить додати несприятливі погодні умови і дихати в місті стає неможливо.

Як же реагують на ці цифри наша влада і преса? Так, ніяк - статистика була опублікована ще у вересні 2016 року і начебто треба бити на сполох, і щось робити, але нічого не відбувається.
А ось як, для прикладу, відреагувала на цифри мер Парижа Енн Ідальго: вона заявила, що її однією з головних завдань, як мера французької столиці, є боротьба з забрудненням повітря, і що це вимагає сміливих і рішучих дій від мерів всіх міст ..

У нас же при бездіяльності влади змушені самоорганізовуватися жителі. Наприклад, в Києві небайдужі жителі Позняків, Дарниці, Березняків створили ініціативну групу по боротьбі із забрудненням повітря формальдегідами фанерним заводом «Фанплит».


За свої гроші мешканці проводять експертизи повітря, наймають юристів, щоб відстоювати інтереси жителів міста в судах, проводять роз'яснювальну роботу, самостійно організовують пікети.

Однією з останніх ініціатив стала петиція на сайті Київради Про винесення заводу «Фанплит» за межі міста Київ.

Ось посилання на неї

Насправді цю петиції може (і повинен) підписати будь-який небайдужий киянин.
Причому не важливо на якому березі Києва Ви живете!
Разом з іншими екологічними ініціативами громадян можливо це змінить сумну і безрадісну статистику смертності від забруднення повітря в нашій країні!
Головне не залишатися байдужими!

воскресенье, 29 января 2017 г.

Киянка - «знеболювальний» засіб!

Киянка - «знеболювальний» засіб!

Киянка це не тільки мешканка Києва, але ще й дерев’яний молоток.
Мало хто знає, що в епоху вітрильного флоту киянка була одним із основних інструментів лікаря на кораблі, її застосовували як «наркотичний та знеболювальний» засіб, б'ючи пацієнта по голові!

Київ модне місто?!!!

 Київ модне місто?!!!

І завжди молоде!!!!

Київ увійшов до топ-10 кращих міст для техно-вечірок

Музичні сцени і головні тусовочні місця української столиці визнані одними з кращих у світі .

Увага любителів техно-музики до Києва стає дедалі більшою, так як в українській столиці проводять кращі рейв-вечірки в східній Європі. Так днями авторитетний німецький журнал Electronic Beats, присвячений музичній електроніці, включив Київ до рейтингу головних міст світу для техно-туризму. "Поки різні східноєвропейські столиці піднімають хайп, запрошуючи іноземних DJ, київські вечірки на кшталт" Схеми "залучають сотні людей без міжнародних хедлайнерів, що говорить про популярність місцевих артистів і лояльності їх аудиторії. І якщо прямо зараз у тебе не виходить зірватися в Київ, рекомендуємо стежити за новинами Strichka Festival, на якому в минулому травні світилися DJ Bone, Stingray, Pearson Sound. Цього року організатори також обіцяють 24-годинний фестиваль в Closer ", - зазначили журналісти видання.

Золоті ворота та Вечірній Київ


Золоті ворота та Вечірній Київ

Золоті ворота будуть світитися в темний час доби до поздньої ночі.

Золоті Ворота в Шевченківському районі столиці будуть підсвічувати у вечірній і нічний час.

Над пам'ятником архітектури планують побудувати мережу архітектурно-декоративного підсвічування, яка дозволить удосконалити художній образ міста в темну пору доби, поліпшить освітлення, створить комфортні умови відпочинку для киян та гостей міста.

Замовником проектування і виконання робіт виступає підприємство "Київміськсвітло", яке має надати гарантії якості та визначити терміни експлуатації об'єкта.
Орієнтовна вартість проекту складе 2 млн грн.

Крім Золотих Воріт київська влада планує в цьому році підсвітити ряд інших історичних будівель і мостів української столиці.


Державні свята в Україні в 2017 році

Державні свята в Україні в 2017 році

Поки що...

 

пятница, 27 января 2017 г.

Де в Києві покататись на ковзанах?

Де в Києві покататись на ковзанах або Крижаний Київ!!! 


Необов’язково їхати в Карпати, щоб насолодитись зимовим відпочинком!
Київ теж може дати зимову насолоду!
Читайте, ще на цю тему,


А тепер про ковзанки Києва:
 


Зима на ВДНГ
По буднях з 12:00 до 22:00, у вихідні - 10:00 до 23:00.
Вартість - від 85 грн.
На території ВДНГ відкрився великий парк розваг Зима на ВДНГ, який буде працювати всю зиму. Там облаштували велику льодову арену (майже 4 тис. Кв. М), де у вихідні проходять майстер-класи та уроки від професіоналів, а також працює школа фігурного катання.

Льодова арена в ТРЦ Космополіт
вул. Гетьмана, 6
08:00 - 1:00
Вартість - 40-70 грн. / год.
Каток розташований у великому торговому центрі (колишній ТЦ Більшовик) - поки ви катаєтеся, ваші більш байдужі до спорту супутники можуть погуляти по магазинах, перекусити або піти в кіно. Є де заточити ковзани (50 грн.). Ціна на прокат входить в ціну за катання, що не зовсім зрозуміло тим, у кого ковзани свої. Взагалі каток більше підходить початківцям: вони не помічають, що лід швидко псується, їм подобаються величезні чотири колони посеред ковзанки, їх не дратує досить голосна музика. Для дітей є прокат захисних шоломів. Можливе заняття з інструктором (100 грн. / 45 хв).

Крижинка
вул. Генерала Жмаченка, 7
сб. 16:55 - 21:00, нд. 14:25, 16.40 17:40, 18:05
Вартість - 20-40 грн. / 45 хв.
Каток працює тільки на вихідних, тому тут натовпи. Найбільш часті претензії до якості льоду, "новизні" прокатних ковзанів і до відсутності бортиків по краю ковзанки. Проте, катку більше 25 років, до того ж у жителів Дарниці це мало не єдиний варіант у районі. Прокат ковзанів - 15-20 грн. (Під заставу документів).

Ice Dream в ТРЦ Dream Town
Оболонський пр-т, 1б
08:00 - 23:20
Вартість - 25-60 грн. / Сеанс
Єдиний в Києві каток із цікавим інтер'єром: декорації на стелі імітують північне сяйво, світить неонова підсвітка: красиво, стильно. Приходьте сюди з дівчиною. Правда, дівчину може збентежити, що на ковзанці досить жарко, і що від прилеглих до катка закусочних досить насичено пахне їжею.
Заняття з інструктором: 80 грн / 45 хв., Оренда захисного спорядження: 10 грн., заточування ковзанів: 30 грн.

Льодова арена в Терміналі
м Бровари, вул. Київська, 316
09:30 - 00:00
Вартість - 40-70 грн. / год.
Професійна арена з трибунами (1500 глядачів), повнорозмірною сіткою, кубічним телевізійним табло. Лід відмінний, прокатні ковзани в дуже пристойному стані (правда, їх прокат входить у вартість квитка, що дивно для тих, у кого ковзани свої). На другому поверсі, над ареною, кафе Шайба - містке, з можливістю спостерігати за світовими спортивними подіями на плазмових екранах. Катання з інструктором: 80 грн. / 45 хв.

Ковзанка

вул. Лайоша Гавро, 4г
7:00 - 22:45
Вартість - 30-50 грн. / 45 хв.
Крім масових катань, тут проходять тренування фігуристів, ковзанярів і хокеїстів. Тому дуже часто у вечірні години каток для відвідувачів закритий - лід зайнятий спортсменами. Час сеансів краще уточнювати по телефону. Є заточування ковзанів - 15 грн., шкарпетки - 5 грн. і рукавички - 10 грн., дитячий шолом - 10 грн. Тут же розташовано і затишне кафе з непоганим меню, де є гарячі напої, десерти і пироги.

У Києві з’являться нові праки?


У Києві з’являться нові парки та зелені зони для відпочинку!!! 

Найбільше зелених зон буде облаштовано в Оболонському районі української столиці.

Депутати Київської міської ради на засіданні постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку погодили створення в столиці парку і 13 скверів.

Цифра не дуже гарна але справа -так. 




Парк відпочинку планують обладнати в Оболонському районі. Земельна ділянка площею 2,55 га знаходиться на вулиці Богатирська.
Більше десятка нових зелених зон пропонують облаштувати за наступними адресами:

- на перетині проспектів Правди і Свободи, у ТЦ «Орнамент» у Подільському районі;
- на вулиці Малишка, 19, у Дніпровському районі;
- на площі Оболонській, 6, в Оболонському районі;
- на вулиці Північній 2б, 2в, 2г, в Оболонському районі;
- на вулиці Щусєва, 8, 10а, 12а та вул. Грекова, 18, 18а, 22, 22а, в Шевченківському районі;
- на вулиці Машинобудівній, 25а, в Солом'янському районі;
- на вулиці Гришка, 6-8, в Дарницькому районі;
- на вулиці Академіка Заболотного, 94, в Голосіївському районі;
- на вулиці Героїв Дніпра, 20, 20а, 20б, 20в, 22а, в Оболонському районі;
- на вулиці Героїв Дніпра, 45 - 51, в Оболонському районі;
- на проспекті Оболонському, 28б - 28в в Оболонському районі;
- на проспекті Оболонському, 34б, 34г в Оболонському районі;
- на вулиці Академіка Єфремова, 18, у Святошинському районі.

Київ це ЧУДО!!!

- Ти віриш у ЧУДО?
- Ні.
- Це ти даремно. Ти ж у Києві живеш!



Коли відкриють Львівську браму?


Коли відкриють Львівську браму?

Київський метрополітен відкриє нову станцію

У столиці на Зеленій гілці метро планують відкрити нову станцію метро - «Львівську браму».Про це повідомив мер Києва - Віталій Кличко.

Мер Києва сподівається, що вже в 2017 році вдасться вкласти побільше грошей в реконструкцію «Львівської брами». За словами Кличка нову станцію планують запустити на початку 2018 року.

Станцію метро «Львівська брама» почали будувати в середині 1990-х, але через відсутність плану по реконструкції Львівської площі і брак грошей будівництво довелося заморозити.

четверг, 26 января 2017 г.

Трамп против ЛУКА!

Кто победит Трамп или обыкновенная луковица?

Задача этой обычной половины луковицы получить больше читателей на Twitter, чем у Дональда Трампа!

Думаете - это нереально?

Как сообщает сайт irpin.today у Дональда Трампа один из самых популярных аккаунтов на Twitter, с более чем 33 млн подписчиков, но половина лука, которая находится в полиэтиленовом пакете, хочет доказать, что он может сделать свой Твиттер более успешным, чем у президента Соединенных Штатов!!!
Вот такая вот сверхзадача!


half-an-onion-Trump-600x288

«Что если эта учетная запись просто половинки лука в пакете Ziploc в конечном итоге наберет
 большее количество последователей, чем @realDonaldTrump (реальный Дональд Трамп)?»

Это был первый твит аккаунта  @HalfOnioninABag (половина луковицы в пакете), в буквальном смысле половинки лука с большими мечтами. Созданный в день инаугурации президента Дональда Трампа, аккаунт уже привлек более 490000 последователей, и хотя это и близко не дотягивает до 33 миллионов, это удивительно хорошее начало!!!

Понятно, что эта половина лука на самом деле не имеет собственного разума, и аккаунт был создан пользователем человеком, но неизвестно кем. Владелец  так ответил на прямой вопрос : «Я хотел создать небольшой шум и заставить людей посмеяться, потому что я думаю, что нам всем нужна хорошая доза юмора, чтобы выдержать все это.» Шутка стала вирусной и теперь у половины лука в пакете есть почти полмиллиона последователей в Twitter.

Говоря о своих долгосрочных целях луковица заявила «Я не буду засорять свой канал. Я здесь для того, чтобы получить больше последователей, чем @realDonaldTrump, а затем надеюсь, буду использована в гамбургере, или в омлете.» Большинство его других твитов являются насмешками над спорным 45-м президентом Соединенных Штатов, некоторые из которых на самом деле довольно смешные.

Последователи @HalfOnioninABag кажутся полными энтузиазма по поводу проекта, и постят обнадеживающие сообщения, такие как «Натереть Америку снова!» (Make America grate again!), что пародирует предвыборный слоган Трампа «Сделать  Америку великой снова!» (Make America great again!)

Предположив, что скорость прироста его последователей останется неизменной и у Трампа останется на этом же уровне, то обыкновенной луковице потребуется  около года, чтобы догнать аккаунт  Дональда. Можно ли это сделать? Кто знает, но амбиции простой луковицы - это уже интересно.

Здесь  есть урок и для всех нас, люди: даже если вы наполовину овощ, вы все еще можете мечтать о многом!!!

Источник http://irpin.today/?p=5472


Перше в історії фото Києва.

В мережі з’явилося перше в історії фото Києва.

Фото зняте піонером фотомистецтва британцем Роджером Фелтоном аж в 1841-му році!

Якщо чесно то фотографія така собі...але перша - завжди перша...

Заклади Києва з великими порціями ТОП-8

Заклади Києва з великими порціями ТОП-8

Де підкріпитися всією сім'єю? ТОП-8 закладів Києва з великими порціями!

Зі стрибком долара похід в кафе або ресторан всією сім'єю став пристойною статтею витрат, а часом і недозволеною розкішшю. Ми намагаємося повноцінно їсти вдома, а в затишні заклади забігати тільки на чашечку какао з десертом.
На щастя, можна економити на кількості замовленої їжі! До вашої уваги 8 закладів Києва, де ви можете замовити 2 страви і спокійно пообідати втрьох!



THE BURGER
Ось уже як пару років молодь відкрила для себе це місце і тепер вечорами знайти вільний столик в цьому закладі просто неможливо.
«The Burger» пропонує гостям 12 видів смачних бургерів, в тому числі вегетаріанських і курячих, а також кілька видів стейків різного ступеня прожарювання.
Крім того, ввічливий персонал закладу робить все, щоб гостям було комфортно: маленьким дітям можуть приготувати страви, яких немає в меню, а також принести іграшку.
Порції в цьому ресторані дуже великі, за рахунок того, що будь-яку м'ясну страву вам приносять із салатом і картоплею, які входять у вартість. А також у вашому розпорядженні безлімітна пепсі при замовленні будь-якої основної страви!
Адреса: вул. Велика Васильківська, 5.

«ШАЛЕНА МАМА»
Незважаючи на те, що кафе знаходиться недалеко від червоного корпусу університету ім. Т.Г. Шевченка, популярне воно не тільки серед студентів. Тут можна провести з чоловіком затишний вечір, якщо ви раптом загулялись вечірнім Києвом, адже заклад працює цілодобово. А можна посидіти всією сім'єю після активної денної прогулянки.
Приміщення «Шаленої мами» не надто велике, але аншлагу там зазвичай немає.
Тут просто величезні порції азіатської їжі: рису з м'ясом і овочами, локшини різних видів та інших страв тайської кухні. Все це готується дуже швидко і,зазвичай, при вас за барною стійкою.
Також в кафе величезний вибір безалкогольних коктейлів для дітей за хорошими цінами.
Адреса: вул. Терещенківська, д. 4а.

SALATEIRA
Смачно і здорово поїсти всією сім'єю можна в мережі закладів «Salateira», яка спеціалізується на смачних салатах. Але в кафе ви знайдете і інші страви італійської кухні: пасти, равіолі, крем-супи.
Порції тут настільки щедрі, що одним тільки салатом наїсться навіть здоровий чоловік, а деякі дівчата ділять блюдо на двох!
«Salateira» пропонує вам за фіксовану ціну вибрати будь-які 5 компонентів в свій салат, або дає вам право вибирати скільки завгодно інгредієнтів, але тоді ви заплатите 10 гривень за кожен із них. Соус песто, оливкова олія, вода з м’ятою і лимоном - безкоштовні для всіх відвідувачів.
Адреси:
-Велика Васильківська, 72;
-Майдан Незалежності, 1, ТЦ «Глобус»;
-вул. Гната Хоткевича, 1-Б, ТРЦ «Проспект»;
-вул. Ярославська, 56-а;
-вул. Петра Сагайдачного, 37;
-пр-т Генерала Ватутіна, 2-т, ТРЦ «SkyMall»;
-вул. Михайла Гришка, 3-А;
-вул. Лугова, 12, ТРЦ «Караван».

MISTER CAT
Мережа піцерій Mister Cat вважається доступною для будь-якого прошарку населення: сюди люблять приходити і сім'ї з дітьми, і студенти, і офісні працівники під час обіду.
Меню кафе налічує більше, ніж 20 видів тонкої піци дуже великих розмірів (1-1,5 м в довжину для великої компанії). Зручно те, що таку велику піцу можна попросити скласти з декількох видів піц, таким чином спробувати різні смаки і вирішити проблему труднощів вибору.
Крім піци, тут можна спробувати 60 видів суші, різні страви азіатської та європейської кухні. Студенти особливо обожнюють сніданки в Mister Cat, порції яких дуже великі.
Адреси:
-просп. Перемоги, 47-а;
-вул. В. Васильківська, 72, ТЦ «Олімпійський»;
-просп. Перемоги, 45;
-вул. Срібнокільська, 3-Е;
-просп. Голосіївський, 132.

UNDER WONDER
Але заради великих порцій на сніданок краще йти в київський ресторан Under Wonder, де за розумну ціну вам принесуть величезну тарілку сирників, млинців, оладок і смачних заправок до них. Також тут готують дуже смачний омлет із лососем і овочами.

Адреса: вул. Велика Васильківська, 21.

«Жовток»
У «Жовтку», якщо ви зробили замовлення, то на каву у вас безліміт. Крім такого приємного бонусу заклад підкуповує своїми великими порціями бургерів з гарніром, а також сетів на сніданок.
Причому, сніданки тут готують з 8-ї ранку і до пізньої ночі, тому будь-яке блюдо з цього меню ви можете спробувати навіть вдень. Тут пропонують 4 різних варіанти ранкового перекусу: класичний англійський, італійський, французький і сніданок імені Елвіса Преслі.
Від останнього будуть в захваті діти: в нього входять тости з арахісовою пастою, банани в карамелі, шоколадний ганаш, полуниця і бананове молоко!
Адреса: вул. Льва Толстого, буд.11 / 61.

LINAS
Не можна сказати, що Linas пропонує відвідувачам дуже вишукану кухню, але їх серця він однозначно полонить розміром порцій, тому як вони тут величезні!
Однієї порції будь-якої страви легко вистачає на двох, тому завбачливі офіціанти повідомляють про те, що залишки можна забрати з собою в пластикових контейнерах.
Адреси:
-пл. Бессарабська, 2;
-вул. Шота Руставелі, 8;
-вул. Червоноармійська, 5;
-вул. Жилянська, 5/60;
-вул. Лебедєва-Кумача, 29;
-вул. Велика Васильківська, 5.

L’ENTRECOTE
Ресторан європейської кухні L'entrecote пропонує зелений салат з Айсберга, хрусткий багет із гірчицею, картопля або овочі гриль до всіх м'ясних страв зі SMART MENU! До бургерів автоматично додається гірка смаженої картоплі з фірмовим соусом.
Таким чином, однією порцією спокійно може підкріпитися 2 людини!
Адреса: пр. Оболонський 1-б, ТРЦ «Dream Town».


У Києві реконструюють станцію метро «Лівобережна»

КП «Київський метрополітен» оголосило тендер на реконструкцію фасаду та вестибюля станції «Лівобережна» Святошинсько-Броварської лінії за 25 млн гривень. Про це йдеться в повідомленні на порталі державних закупівель ProZorro.

Згідно з умовами тендеру, підрядник зобов'язується створити сучасну систему навігації для пасажирів, провести заміну і збільшення розмірів літер назви станції на фасадах вестибюлів.

Також планується провести перекриття фасаду вестибюля з довговічних, атмосферостійких, антивандальних, стійких до механічних пошкоджень, барвником матеріалами «антіграффіті» і рекламної продукції, матеріалів.
Крім того, тендером передбачена установка по 4 вестибюльних двері з алюмінієвого сплаву, анодованих і стійких до стирання, з пристроями для блокування і закриття в разі протиправних дій в дві нитки на входах-виходах з вестибюлів станції.

Роботи передбачається закінчити до 20 квітня 2017 року.


Де в Києві покататися на сноуборді і лижах?

Де в Києві можна покататися на сноуборді і лижах! 

Протасів Яр
Це вже не просто гора посеред міста. Це вже справжній гірськолижний спортивний комплекс!
Він знаходиться майже в центрі Києва, так що дістатися до нього не складно з будь-якої точки міста. Для любителів покатушок відкрито 4 траси: 150 метрів для діток; 275 метрів для новачків; 500 метрів для практикуючих і 320 метрів для професіоналів і спортсменів. Функціонують 2 підйомника: одномісний для траси довжиною 275 метрів, і двомісний для траси 320 метрів. Є ресторан.
В ніч із суботи на неділю проводяться нічні катання (з 22:30 до 4:00), стежте за розкладом. Вартість нічного скіпаси - 250 гривень; після 2:00 - 130 гривень; без використання підйомника - 50 гривень.
Час роботи: щодня з 10:00 до 22:00 (в понеділок - з 14:00, з суботи на неділю проводяться нічні катання).
Адреса: Протасов Яр, 23а.
Як дістатися: від метро "Палац Спорту" тролейбус №40.
Ціни: вхід 20 гривень; підйомник - 10/20 гривень підйом; прокат лиж, сноубордів, палиць, одягу - від 105 до 155 грн на 3-4 години. 




Вишгора
Гірка з вражаючим видом на Київське море знаходиться в 20 хвилинах їзди від Києва. Довжина траси - 200 метрів, є стрічковий підйомник для лижників і сноубордистів, а також один для сноутюбінга. Після катань можна підкріпитися в кафе. Є нічні катання (з 23:00 до 4:00), стежте за розкладом. Вартість нічного скіпаси - 250 гривень; прокат лижного або сноуборд комплексу - 250 гривень / ніч.
Додаткові активності: сноутюбінг (щось на зразок надувних санок), вартість 250 гривень за 2 години (сюди входить оренда тюба і користування підйомником). Є гірськолижна школа для дітей і новачків.
Час роботи: щодня з 10:00 до 22:00 (в понеділок з 16:00).
Адреса: Вишгород, вул. Ватутіна, 102.
Як дістатися: від станції метро "Героїв Дніпра" №397 до зупинки Аптека; №1 до кінцевої зупинки комплекс "Вишгора"; від площі Тараса Шевченка: №398 (Київ) - до зупинки Аптека; №1 - до кінцевої зупинки комплекс "Вишгора".
Ціни: вхід вільний; підйомник - 15-20 гривень підйом; прокат лиж, сноубордів, палиць, одягу - 100 до 120 грн / год; абонементи від 80 до 150 гривень.


Гірка Голосієво
Рік тому в Голосіївському парку обладнали непогану гірку для катання, зручну як для навчання дітей, так і для дорослих. Однак в цьому році комплекс не відкривався, гірка заросла бур'яном.
Ось що пишуть кияни:
"Підйомники не працюють. Прокату немає, освітлення немає. На територію лижної бази закриті ворота і написано" вхід заборонений ". Поруч із лижною базою є прокат сноутюбів і гірка 100 метрів. Підніматися пішки", - повідомляє житель міста Дмитро.
"Так добре було в минулому році, звичайно перебої з підйомником були, але все одно класно. Така альтернатива Протасову Яру. Дитина була в захваті. Хотіли на цих вихідних поїхати. Шкода", - пише Наталія Мазур.


Лиса гора
Містичне місце може похвалитися гірками і спусками на будь-який смак. Катаються тут, як на санках, так на лижах і сноубордах.

Гідропарк
Тут майже немає гірок, але зате є лижні траси і красивий вид на засніжений ліс і місто.

Парк ім. Рильського
У парку розташовано кілька крутих гірок і досить багато більш пологих.

Пейзажна алея
Гірки та схили Пейзажки приваблюють найвідчайдушніших екстремалів Києва.

Парковий комплекс біля Батьківщини-мати
На території Музею історії України у Другій світовій війні можна здійснювати прогулянки на лижах і спуски на схилах.
Хоча цей варіант більше розрахований на бігові лижі
 

У Києві збираються плавити сніг


У Києві збираються плавити сніг

"Київавтодор" проводить консультації з білоруськими фахівцями на предмет облаштування в Києві "Стаціонарних снігоплавильних пунктів". Про це в Facebook повідомив депутат Київради Олександр Пабат.

Зараз прибраний з вулиць Києва сніг вивозиться на 32 пустиря - місця тимчасового накопичення снігу на період 2016-2017 років.
Інновація передбачає створення снігоплавильних камер, де за рахунок температури стічних вод (16-18 градусів) сніг буде танути, що, як припускає комунальна корпорація, скоротить негативний вплив на навколишнє середовище.

среда, 25 января 2017 г.

Допоможи рідному місту! Підпиши петицію!



Киянка закликає - допоможи рідному місту! Підпиши петицію!


5 причин підписати петицію про винесення заводу «Фанплит» за межі м. Києва
та поширити її:

1. Це не просто потрібно для мешканців Лівого берега Києва, щоб зберегти власне здоров’я. Системне забруднення повітря токсичними промисловими відходами практично веде до екологічної катастрофи і обов’язково позначиться на здоров’ї кожного.




2. Навіть якщо Ви мешкаєте на Правому березі Києва, проявіть себе як свідомий громадин та киянин, який любить своє місто! 



3. Винесення шкідливих виробництв за межі міста – це нормальна європейська практика. Сьогодні найбільше місто України робить вигляд, що проблеми не існує. Петиція передбачає винесення токсичного виробництва за межі Києва та задати нові стандарти міського середовища. 


Наприклад, найекологічні  заводи Toyota, які є зразковими по дотриманню екологічних норм, у Європі знаходяться за межами міста!


4. Підписавши петицію, ми нарешті переможемо тих, хто заробляє на нашому з Вами здоров’ї. 



Кожен мешканець Лівого берега Києва і так знає, коли вітер з боку «Фанплита»!


5. Так, інструмент петицій в Києві викликає дуже багато запитань. 


Із моменту його запуску успішні петиції, які не торкалися перейменування вулиць, загрузли в бюрократичних процедурах і конфліктах інтересів. Дана петиція дасть можливість перевірити життєздатність такого інструменту донесення повідомлень до міської адміністрації. Зібравши підписи, ми зрозуміємо, чи є петиції реальною можливістю взаємодії киян і адміністрації столиці, або петиції - не більше ніж спосіб каналізувати протестні настрої і міські ініціативи.

Щоб підтримати петицію необхідно зробити наступне:

1. Підписати її ось тут


https://petition.kievcity.gov.ua/petition/?pid=5280

2. Поділитися нею на своїй сторінці в соцмережах.


3. Написати 5 своїм друзям повідомлення, в яких попросити їх зробити вище перераховані дії.