вторник, 28 февраля 2017 г.

Киевляне будут бороться до победы!!!





Уже не первый месяц жители Левого берега Киева ведут активную борьбу за свое здоровье и здоровье своих детей.
 

Киевляне требуют закрыть печально известный завод «Фанплит», который находится на Левом берегу Киева, прямо посреди жилых кварталов.

Надо отметить, что промзона в треугольнике между Позняками, Березняками и Ленинградской площадью давно уже головная боль для всего Левого берега Киева.



Позняки страдают от зольных бурь со стороны отвала на озере Горячка со стороны Дарницкой ТЭЦ. А Березняки и район Ленинградской площади задыхаются от формальдегидов завода «Фанплит».

И если по золошлакоотвалу ДТЭЦ-4 благодаря общественным активистам вопрос начал как-то решаться, то по токсичным выбросам завода «Фанплит» пока до решения далеко.

Нужно отдать должное общественным активистам, которые самостоятельно, без депутатов и партий, организовали общественное движение о переносе вредного производства за черту города.

Жители ближайших к заводу кварталов создали инициативную группу, которая не только собирает людей на митинги и акции протестов, но и собрала деньги, чтобы оплатить услуги юристов, и подали на завод иск в суд.

 Активисты требуют убрать вредное предприятие из Киевской городской черты, потому что оно не просто выбрасывает в атмосферу массу вредных веществ, а и ощутимо влияет на их здоровье и самочувствие.



Местные жители уверены, что уже через несколько лет это может привести к всплеску онкозаболеваний среди киевлян. По словам активистов сейчас жители ближайших домов и жители всего левого берега Киева получают запредельные дозы вредных веществ.

Причем эти данные взяты в прямом смысле из воздуха - активисты заказали независимую экспертизу выбросов заводом «Фанплит» вредных веществ, которая установила превышение допустимых норм в 3-4 раза.

В результате в Киевсовете была создана рабочая группа, собранная по причине жалоб жителей Днепровского и Дарницкого районов на загрязнение воздуха деревообрабатывающим предприятием "Фанплит". В ходе заседания которой 20 января, было постановлено: руководство завода должно предоставить план реконструкции предприятия, в том числе установки шумозащитных экранов и фильтров, а также в рабочее время провести экологическую экспертизу и организовать экологический пост наблюдения. Следующая встреча комиссии состоится через месяц.  На этом пока все.

Впрочем, ждать жители Левого берега Киева не намерены – опасаются за своё здоровье.

На сайте Киевсовета зарегестрирована петиция с требованием вынести завод за городскую черту Киева.

Вот ссылка на эту петицию:

https://petition.kievcity.gov.ua/petition/?pid=5280

 Впрочем, участники общественного движения говорят, что они настолько боятся за здоровье своих детей и свое, что готовы идти до конца.

Если указанная петиция не принесет результатов, они будут готовить обращение к Президенту Порошенко с просьбой вынести вредное производство за городскую черту.

Позицию  завода по этому вопросу на заседании рабочей группы озвучил замдиректора завода "Фанплит" Алексей Заенко, который заявил, что предприятие и так от остановки работы по решению суда понесло убытки в размере 941 тысячи гривен, и заявил, что дома якобы построили слишком близко к заводу.

История всех мировых городов показывает, что рано или поздно вредные предприятия выносятся за городскую черту. Это подтверждает и история развития Киева.

Если этот процесс так же исторически неизбежен, как переход от паровой тяги к электричеству, нужно ли еще 5-10 лет травить киевлян формальдегидами, чтобы откладывая этот вопрос на «потом», рисковать их здоровьем?

Как говорил наш Великий земляк Николай Амосов: «У человека достаточно ума, чтобы изобретать всякие штуки, но мало, чтобы оценить их последствия»…

Великі диваки!

Дивакуваті звички Великих людей!

Original

Які б шкідливі чи дивні звички Ви не мали, ви все рівно можете бути великою людиною.
Нехай в цьому Вас переконає список дивацтв і слабкостей, до яких були схильні великі люди в історії. Тепер на прохання не горбитись і вийняти шкарпетки з холодильника ти сміливо можеш сказати: «Я то що! Ось Енштейн, наприклад…»

Найдурнуватіші звички Великих людей ТОП - 20

1.Сальвадор Далі — секундний сон!

Великий живописець та скандаліст ретельно намагався зробити своє життя якомога більш екстравагантним. Навіть просту іспанську звичку поспати після обіду він переробив на сюрреалістичний лад. Далі називав це «післяобіднім відпочинком з ключем» чи «секундна сієста». Художник сідав у крісло, затиснувши між великим та вказівним пальцями лівої руки великий мідний ключ. Поруч з лівою ногою ставилася перевернута металічна миска. В цій позиції слід було спробувати заснути. Як тільки мета була досягнута , ключ падав з руки що розтиснулась, лунав дзвін і Далі прокидався. Він запевнював, що секундний сон неймовірно освіжає, надихає та дарує приголомшливі видіння. До речі, не виключено, що в цьому навіть є деяка наукова основа. Сучасні дослідники довели, що в момент переходу між дрімотою, яка є першою фазою сну, та глибокою другою фазою творчий потенціал людини розкривається, він здатен запропонувати зовсім неочікувані вирішення проблем, які здавалися нерозв’язними. Якщо, звичайно, хто-небудь здогадається його розбудити.

2. Ісаак Ньютон — не спи біля каміну

В листах друзям великий фізик скаржився на безсоння, яка мучила його через дурнувату звичку засинати по вечорам у кріслі біля каміну. Прокинувшись у цьому положенні посеред ночі, абсолютно марно перебиратись до спальні: нормального сну вже не буде.
b796de

3. Барак Обама — не пітніє!

Афроамеріканський охоронець першого чорношкірого президента США Реджі Лав (ти помітив, як ми політкоректно уникаємо слова «негр»?) Нещодавно покинув свій пост і дав кілька інтерв’ю про особисті звичках Обами. Зокрема, ми дізналися, що Барак терпіти не може автомобільних кондиціонерів і навіть в саму сильну спеку не дозволяє включати їх в президентському авто. «Це мене прямо вбивало, — поскаржився Реджі. — Мені дуже жарко. Я пітнію. Я йому кажу: тут тридцять градусів в цій душогубці, я зараз свідомість втрачу! »

4. Лев Лендау — карти це Вам не фізика, тут думати потрібно!

Літом на дачі вчений дуже любив розкладати пас’янси, особливо такі де потрібно прораховувати варіанти. Навіть найскладніші у нього завжди складались. «Це вам не фізика, тут думати потрібно!» — казав він.

5.Уінстон Черчілль — спати в день обов’язково!

Звичка британського прем’єра курити сигари і пити віскі з самого ранку, звичайно, відома тобі і без порталу irpin.today. А ще великий політик був затятим шанувальником сієсти. Зазвичай він виходив з дому лише ввечері. З ранку Черчилль снідав і займався ділової листуванням прямо в ліжку, потім приймав ванну, обідав, а потім, зігравши партію в карти з дружиною або позаймавшись живописом, він одягав піжаму і знову віддалявся в спальню на пару годин.
Під час війни домашній розпорядок довелося дещо змінити, проте навіть в будівлі парламенту прем’єр тримав персональну ліжко, на якому регулярно дрімав після обіду, незважаючи ні на які новини з фронтів. Більш того, Черчілль вважав, що саме завдяки денному сну йому і вдалося відбити повітряний напад Гітлера на Великобританію.

NewLondon_02

6. Орхан Памук — писати тільки на роботі!

Знаменитий турецький письменник якось зізнався, що абсолютно не може працювати там, де живе. Звичка «ходити на роботу» вкоренилася в ньому настільки сильно, що під час навчання в США, коли Памук жив в скромній квартирі і ніяк не міг дозволити знімати ще одне приміщення під офіс, йому доводилося йти на хитрість. Вранці, перед тим як почати писати, Орхан снідав, прощався з дружиною, виходив з дому, деякий час кружляв по околицях, потім повертався додому і зосереджено, ні з ким не розмовляючи, сідав за письмовий стіл.

7. Уільям Фолкнер — писати тільки п’яним!

Нікого не здивуєш письменниками, які творять в стані алкогольного сп’яніння. Але ось у Фолкнера була більш оригінальна творча манера: він працював виключно з похмілля. Цьому мистецтву його навчив письменник Шервуд Андерсон, коли вони познайомилися в Новому Орлеані. Справа була в розпал сухого закону, і Фолкнер підробляв бутлегером — нелегально торгував алкоголем. Вони зустрічалися з Андерсоном після полудня, пропускали по склянці, потім ще і ще. Вільям майже весь час слухав, а Шервуд виділявся красномовством. Одного разу Фолкнер зайшов за товаришем не в звичний час, а прямо з ранку і застав його в дивному, майже екстатичному стані: той швидко-швидко записував щось. «Якщо так живуть письменники, то це життя для мене», — подумав майбутній класик американської літератури і запозичив у Андерсона секрети майстерності

faulkner-drink

8. Тарас Шевченко – модний одяг та удаваний цинізм
У Тараса Григоровича Шевченко було багато дивних звичок. Те що він дуже любив модний та не по кишені дорогий одяг нікого зараз нікого не здивує. А ще одна його риса була так званий удаваний цинізм
Ось як про це згадує Микешин — «Ті е незручності, які створювали нещасливі звички Тараса Григоровича — його хміль і удаваний цинізм, і від яких він часто не стримувався навіть сере молоденьких дівчат дітей Толстих, дивували всіх численних знайомих цієї поважної родини; а відвідував їх Шевченко мало не щодня, а інколи й по кілька разів. Якщо серед співрозмовників випадково траплялась особа йому несимпатична або розмова набирала, на його думку, визивного тону, він одразу ж ставав причіпливим і надто різким; і, лише доклавши чималих зусиль, господарі могли відвернути його від предмета роздратування.

puebaPUZwsI

9. Ернест Хемінгуейкоктейль «Смерть опівдні»
Ернест Хемінгуей відомий не тільки своїми численними романами і розповідями, а й великою любов’ю до спиртного. Він навіть спеціально переїхав жити до Франції, бо хотів сповна насолодитися смаком місцевого вина. Любов до спиртного була настільки сильна, що він навіть придумав свій власний коктейль і назвав його на честь однієї зі своїх публіцистичних книг — «Смерть опівдні». Серед решти напоїв він найбільше полюбляв мохіто, який вперше спробував на Кубі. Замовити коктейль імені Хемінгуея можна навіть в наш час в барі La Bodegita del Medio (Куба).

Hemmingway

10. Олександр Дюма-батько — з’їдав яблуко під Тріумфальною аркою!

Французький письменник мав досить дивну звичку: щодня в 7:00 ранку він з’їдав яблуко під Тріумфальною аркою. Ініціатором цього на вигляд безглуздого ритуалу був особистий лікар Дюма. Справа в тому, що його пацієнт страждав безсонням через своє надзвичайно бурхливе і неорганізоване життя. Необхідність вставати о шостій ранку, щоб дійти до арки і з’їсти прокляте яблуко, мала спонукати письменника лягати раніше і організувати свій режим!


gitar104

Дивакуваті звички великих історичних особистостей!


Найдурнуватіші звички Великих людей ТОП-20 :

11. Фрідріх Шиллер — гнилі яблука!

По частині збочень всіх, мабуть, зміг переплюнути німецький поет і філософ Фрідріх Шиллєр, який не міг писати, якщо ящик його письмового столу не був забитий … гнилими яблуками.
Гете, друг Шиллера розповідав: « Одного разу я прийшов навідати Фрідріха, але він кудись відлучився, його дружина запропонувала мені почекати в робочому кабінеті. Я сів у крісло, оперся на стіл і раптом відчув різкий напад нудоти. Я навіть відійшов до відкритого вікна, щоб подихати свіжим повітрям. Спочатку я не зрозумів причини цього дивного стану, а потім здогадався, що справа у різкому запаху. Невдовзі знайшлося і його джерело: в ящику столу Шиллера лежала дюжина зіпсованих яблук! Я позвав було слуг, щоб вони прибрали неподобство, але мені сказали, що яблука тут покладені навмисне, що по-іншому господар працювати не може. Повернувся Фрідріх і все це підтвердив.»

12. Ріхард Вагнер — шовкова білизна!

Біографи стверджують, що великий німецький композитор мав звичку творити музику в особливій обстановці. Він оточував себе шовковими подушками і саше з квітковими пелюстками, а у встановлену в кутку кабінету ванну з водою виливав флакон одеколону. Втім, весь цей будуар досить точно передає куртуазну атмосферу вагнеровської музики. Деякі дослідники також відкривають нам таку інтимну подробицю із життя генія, як пристрасть до шовкової спідньої білизни. Ми, можливо б, і посоромилися писати про це на нашому сайті irpin.today, якби б сам Вагнер не пояснював цю свою слабкість регулярними рожистими запаленнями шкір, які не дозволяли носити йому звичайну білизну.

13. Наполеон Бонопарт — кохання до гарячих ванн!

Знаменитий француз відомий своїм маніакальним коханням до гарячих ванн. В мирний час він міг приймати ванни по декілька разів на день. Спеціальний слуга мав стежити за тим, щоб вода в ній завжди була необхідної температури. Наполеон «відмокав» не менше години, диктував листи, приймав відвідувачів. В воєнні експедиції він обов’язково брав з собою похідну ванну. В кінці життя на острові Св. Елєни позбавлений влади імператор майже весь день проводив в гарячій воді. Крім того, що Наполеон отримував від цього гігієнічну користь і задоволення, він вважав ванни чудовим засобом від геморою від якого страждав ще з юності.
Ще одна характерна звичка Бонапарта – дуже швидко, неуважно та неохайно снідати, завжди у повній самоті ( в кімнату, бували, допущені прохачі або дружина з дитиною, але нікого з них Бонопарт не запрошував до столу). Імператор вимагав, щоб всі страви приносили одночасно, та їв відразу з усіх тарілок, не роблячи відмінностей між супом, жарким та десертом. Звичайно снідонок займав не більше десяти хвилин. Щодо відомої треуголки, то Наполеон дійсно носив її постійно під час всіх своїх походів. Але капелюхи часто змінювались: у гніві полководець мав звичку кидати їх на землю і топтати ногами. До того ж під дощем фетрова треуголка досить швидко розмокала, поля її звисали на обличчя та потилицю. Втім, Наполеон нітрохи не втрачав при цьому гідності.

Шляпа Наполеона, в який він був під час кампанії 1812 р.
Шляпа Наполеона, в який він був під час кампанії 1812 р.

14. Валерій Лобановський — людина в мушлі
Про всім відому звичку Валерія Лобановського «гойдатися» на тренерської лаві пам’ятають багато людей. Але у Валерія Лобановського була ще одна звичка — він був як людина в мушлі. Ось як згадує Валерія Лобановського відомий журналіст Лев Філатов — «Він жив ​​і працював на відльоті, сам по собі, незрозумілий, як йому здавалося, з примітивним оточенням, але переконаний у власній правоті. Якщо траплялося в якому-небудь місці опинитися в балакучості гуртку, Лобановський стояв, мовчав, і на його обличчі нічого не можна було прочитати. Ситуація вимагала стояти, делікатно слухати, що він і виконував, ну а вже свою думку про це збіговисько він доповідати нікому не зобов’язаний, І манеру спілкування з опонентом він виробив: реагувати тільки на ті слова, які цікаві, потрібні, вигідні, все ж інше пропускати мимо вух. Будь-яка усна дискусія з Лобановським ставала односторонньою, він брав участь в ній за своїм розсудом і до власної вигоди. Правда, зберігаючи приблизну коректність і належні знаки уваги до співрозмовника. Я мав з ним в різний час, у різних містах і країнах, навіть в літаку над Атлантикою, кілька бесід віч-на-віч, бесід вільних, без блокнота, відчував певний комфорт, оскільки через різницю у віці кликав його по імені, а він мене по імені-по батькові, та й не вся його вчена термінологія мене заворожувала. І хоча дотримувалася світськість крісла, коньяк, кава, і не було відпущено ні єдиного грубого слова, і світилися усмішки, я всякий раз відчував його відлюдництво, стулки раковини могли зачинитися в будь-яку мить ».
lobanjvsk1

15. Трумен Капоте — лежачі на дивані

Капоте називав себе «горизонтальним письменником». Для продуктивної роботи йому були необхідні три речі: диван, кава та сигарета. Втім, у другій половині дня каву можна було замінити склянкою бренді або віскі. Строго в положенні лежачи Капоте писав звичайним олівцем на папері: він не визнав друкарських машинок.

16. Іоганн Вольфганг фон Гете — загартований як сталь

Мав звичку кожного дня купатись у річці Ілим, яка протікала поряд з його будинком. Ще Гете обов’язково відкривав на ніч вікно, іноді навіть спав на веранді, в той час як його сучасники і співвітчизники вважали протяги головним ворогом здоров’я.

17. Генріх Ібсен — муза ворог!

Норвезький драматург теж мав досить дивні стосунки зі своєю музою. Під час роботи Ібсен періодично дивився на портрет шведського драматурга Августа Стріндберга, якого люто ненавидів. Швед відповідав норвежцю взаємністю: він терпіти того не міг і звинувачував у нахабному плагіаті. Ібсен, в свою чергу, називав Стріндберга психопатом, на що, до речі, мав деякі підстави. Август страждав манією переслідування: іноді він різко обертався, вихопивши з кишені ніж, і загрожував невидимим ворогам. Коли друзі запитували Ібсена, що у нього на стіні робить Стріндберг, норвежець відповідав: «Знаєте, не можу написати ні рядка, якщо на мене не дивляться ці божевільні очі!»

18. Альберт Енштейн — вчений без шкарпеток

Великий вчений ніколи не носив шкарпеток. Він казав, що не бачить в шкарпетках необхідності, до того ж на них миттєво утворюються дірки. На офіційні заходи Енштейн надягав високі черевики, щоб відсутність цієї деталі туалету не особливо впадало в очі.
Франклин-на-купюре-100-долларов

19. Бенджамін Франклін — голий Президент

Батько-засновник США славився, по-перше, ранніми підйомами (в п’ять ранку він вже був на ногах), а по-друге, як і Наполеон, любов’ю до гарячих ванн. У ванні Франклін вважав за краще працювати — складати свої наукові та публіцистичні статті, а іноді й Декларацію незалежності США. Також сер Бенджамін вважав дуже корисними повітряні ванни, тобто він попросту сидів голяка і знову ж сидів над текстами. Любив, так сказати, щоб думкам нічого не заважало.
p_83
Мао Цзедун пливе по річці Янцзи. Ухань, 16 липня 1966 г.

20. Мао Цзедун — беззубий керманич

Слідуючи простій селянській звичці, великий керманич ні в якому вигляді не визнавав чистку зубів. Він свято вірив у народний китайський метод догляду за порожниною рота: необхідно полоскати його зеленим чаєм, а чаїнки з’їдати. Саме цю процедуру Мао і проробляв щоранку. Правда, на стані зубів така гігієна позначалася ненайкращим чином: вже до середини життя вони вкрилися мідно-зеленим нальотом, розвинувся пародонтоз … Але, оскільки голлівудські широкі усмішки ніяк не відповідали канонам комуністичної ідеології, Мао, як Джаконда, посміхався на парадних фотографіях куточками рота і не особливо хвилювався з приводу кольору та наявності своїх зубів.
Джерело http://irpin.today/?p=1199

 

Когда закончится эпоха Трампа?



Когда закончится эпоха Трампа?

Не успел Трамп прийти к власти, а Демократы уже разрабатывают план по отстранению Трампа с поста Президента США.

Телеканал RT сообщил о намерении представителей Демократической партии США отстранить Дональда Трампа от власти.



Как говорится в сообщении, Дэвид Брюк подготовил документ, в котором содержится стратегический план действий по свержению президента США.

Главным оружием демократов должна стать критика всех ошибок главы США. Планируется создать целую команду, которая будет наблюдать за отношениями президента с лидерами других государств и отслеживать каждый шаг новой администрации.


Вот такой вот смелый и грандиозный план – целая команду критиков. Ну, ну…

Читайте еще,


Когда закончится эпоха Путина



Как и когда закончится эпоха Путина - мнение эксперта


Известный писатель, режиссер и активный общественный деятель Леон Вайнштейн озвучил свой ответ на вопрос - Как и когда закончится эпоха Путина.


По мнению писателя, наиболее возможный вариант окончания эпохи Путина – это большой договор с западным миром. 

Читайте еще,







“Первый вариант, привычный для диктатур, это дворцовый переворот, когда группа ближайших соратников понимает, что всем хана, но если убрать пахана, то они могут выжить. Почему-то мне кажется, что Путин очень серьезно относится к вопросам собственной безопасности и, будучи бывшим офицером КГБ, он серьезно этим вопросом занимается. Не думаю, что он верит своим друзьями, соратникам и сотрапезникам. Я думаю, один следит за другим, другой за третьим и за всеми следит четвертый.

Думаю, Путин сам обнаружит заговорщиков до того, как они его ножом пырнут в спину из уголков Кремля. Второй вариант – восстание народа, которое армия не станет заливать кровью. Похоже, что и это не рабочий вариант, потому что по крайней мере недовольство должно нарастать…, а в России оно, похоже, залито таким количеством водки, что в ближайшее время не произойдет”, - считает Вайнштейн. Он уверен, что в данный момент ситуация для Путина на самом деле не самая хорошая. Его надежды на Дональда Трампа как на друга умерли, а санкции не только не уйдут, но и усилятся, утроятся, учетверятся.

“На помощь Китая или союз Поднебесной с РФ против Америки надежды, думаю, умерли. Китайцы не сумасшедшие, чтобы начать вступать во все перепалки и устраивать союзы против своего самого большого рынка, да еще и государства, которое является самым большим должником Китая, не будут. Китай, думаю, отпал”, - заявил Вайнштейн.

В то же время союз с шиитским миром временно вернул Россию на международную арену, но Путин прекрасно понимает, что Иран и Сирия – изгои общества и против РФ будет не только Европа и Америка, но и весь суннитский мир. Союзники шииты хороши, чтобы терроризировать мир, но не очень хороши для того, чтобы мир начал уважать как партнера.

Вайнштейн думает, что Россия может отгородиться стеной от всего мира, но тогда получит зеркальный запрет въезда путинцам и его окружению.

“Но этого пацаны не переживут”, - говорит Вайнштейн.



“С другой стороны, решить все эти проблемы с помощью ухода из Крыма и Грузии, Украины и т. п. Путин не может, потому что свои националисты сожрут…”, - уверен писатель.

В итоге Владимир Путин может прибегнуть к давно проверенному способу - серии провокаций на мировом уровне.

“Запад испугается, что загнанный в угол Володя может натворить, что ему в голову придет. Тогда Запад будет думать как Володю уговорить без шума, предоставив ему гарантию безопасности, освободив от потенциального международного трибунала и возможность спокойно распоряжаться своими деньгами украденными.

А если еще помахивать время от времени картой под названием Рамзан Кадыров, намекая, что ядерный потенциал РФ может оказаться в его распоряжении, то, может быть, островок в Тихом океане под защитой американских эсминцев и паспорт гражданина мира с оставлением всех украденных денег. Может быть , будет предложен плавный переход к широким западным взглядам человеку, который сохранит страну от распада и будет держать атомные боеголовки под контролем…, кто-то или несколько стоят где-то на запасном пути”, - предполагает писатель.

Дональд Трамп не допустит шантажа и не пойдет на уступки Кремлю.

“Трамп, который стал президентом не для того, чтобы лично обогатиться, а для того, чтобы стать лучшим в истории Америки президентом, не будет играть в сторону РФ, будет играть в сторону Америки.

За кулисами идут или скоро начнутся переговоры об индульгенции ВВ с плавным переходом власти либо назначением, как Ельцин делал с Путиным, либо демократическими выборами кого-то из либералов против кого-то типа Кадырова для пугалки, после чего народ выбирает якобы либерала и все довольны. Крым войдет как независимая республика в состав Украины, бандиты Луганска и Донецка останутся без крыши РФ, из Грузии тихо начнут уходить солдаты… и Европа отменит санкции, США еще может денег подкинет и обеспечит ВВ очень сытое и беспечное существование. Ну, а убитым русским, украинцам, грузинам, аджарцам, молдаванам и прочим так и лежать в могилах”, - резюмировал Вайнштейн.

Читайте еще,