вторник, 14 февраля 2017 г.

Де покататися на санках у Києві

Де покататися на санках у Києві: вибирай гірку в своєму районі 

Після безсніжних місяців зима вирішила відігратися, і одсипала нам сніжку по коліно. Разом зі снігом до киян повернулася можливість розважатися по-зимовому. Катання на санках - традиційна зимова забава, небайдужими до якої залишаються не тільки діти і молодь, а й дорослі. Адреналін, швидкість і весела метушня в снігу вам гарантовані.

Як виявилося, гірки є практично у всіх районах. Деякі відрізняються особливою крутизною і підходять тільки для справжніх сміливців.

Оболонський район

Оболонська набережна
Взимку бетонні схили набережної, вкриті снігом, перетворюються в плацдарм для катань. Катаються тут цілими сім'ями. Місця вистачає для всіх. Місцеві любителі гострих відчуттів заливають гірки водою і розсікають на великих швидкостях.

Як доїхати: метро "Мінська" від неї тролейбусом №24 або пішки 10 хвилин

Озеро "Вербне"
До озера ведуть пологі спуски, на яких можна вчиняти зимові покатушки. Всього на Вербному озері діти розгортають від чотирьох до семи гірок. Так що місця вистачить усім. Головне - бути обережним і не влетіти в дерево.

Як доїхати: від станції метро "Оболонь" маршруткою №582 і №180, або автобусом №73

Подільський район

Подільський узвіз
На початку Подільського спуску є кілька хороших гірок, на яких катається не одне покоління киян. Є круті і пологі гори, можна спробувати спуститися на лижах.

Як доїхати: від станції метро "Лук'янівська" тролейбусом №18 (також поряд з Подолу йдуть трамваї №11, 12, 19)

Парк Березовий гай
На Пріорці траси починаються біля хати Шевченка, що на Вишгородській. Тут дуже багато гірок і спусків.

Як доїхати: тролейбусом №18, автобусом №32 та 72.

Шевченківський район

Ботанічний сад ім. Фоміна
У ботсаду можна знайти і дуже круті гірки, і більш пологі. В цілому - близько 10 пологих гірок і 5 спусків для любителів адреналіну. У парку також знаходиться дуже крута гірка з великим кутом нахилу. Її можна знайти серед дерев, місцеві жителі заливають її льодом.

Як доїхати: станція метро "Університет"

Пейзажна алея
Потрібно бути готовим до того, що гірки тут вкрай високі і круті. Часто їх заливають льодом, що робить спуск більш екстремальним. Катаються тут не на санках, а на картонці, шинах і пакетах. Не ризикуйте відправляти кататися на гірки маленьких дітей.
Як доїхати: метро "Майдан Незалежності". Від метро їхати тролейбусами №18 або №16 до Великої Житомирської

Святошинський район

Парк Нивки
У парку дуже багато ярів, в яких місцеві жителі укочують гірки різного ступеня крутості. Також взимку тут заливають ковзанку, так що можна приходити зі своїми ковзанами.

Як доїхати: станція метро "Нивки"

Солом'янський район
Протасів яр
Тут в основному катаються на лижах і сноубодах. Є два спуску: один для новачків, більш пологий, другий для майстрів, які ризикують спускатися з крутої гори. Цього року розцінки піднялися на 15%. Скористатися послугою підйомника в цьому році буде коштувати від 5 до 15 гривень. Прокат гірськолижного спорядження від 50 до 140 гривень на годину, для сноуборду - від 25 до 90 грн. Нічні катання (в ніч з суботи на неділю) від 80 до 170 грн. в годину.

Як доїхати: вулиця Протасов Яр, 23а (від метро "Олімпійська" тролейбусом №40)

Батиєва гора
Тут місцеві жителі облаштовують хороші гірки, як для малюків, так і дорослих. Пологі гори можна знайти всередині парку, а крутіші знаходяться з боку перехрестя вулиці Механізаторів і Кудряшова.

Як доїхати: тролейбусом №3 від площі Солом'янської до кінцевої зупинки; тролейбусом № 40 від метро "Олімпійська".

Печерський район

Парк Слави
Парк Вічної Слави поруч з Лаврою, а саме його схили припадуть до душі любителям гірок. Довгі і пологі спуски приваблюють в снігову погоду як дітвору, так і дорослих. Також тут частенько проводять снігові битви.
Як дістатися: 10 хвилин від станції метро "Арсенальна"

Голосіївський район
Парк ім. Рильського

У парку розташовано кілька крутих гірок і досить багато більш пологих. Також в грудні тут відкриють лижну трасу, на якій зможуть кататися всі бажаючі. Відвідувачі зможуть взяти в оренду лижне спорядження, будуть інструктори. Довжина траси - 368 метрів. Якщо хочете зігрітися, то в парку можна також знайти ларьки з гарячим чаєм і кавою, і дитячий майданчик.

Як доїхати: метро "Голосіївська", Голосіївський проспект, 98/2

Парк Феофанія
Взимку Феофанія по-особливому прекрасна. Гуляти тут одне задоволення. Також на території можна знайти безліч похилих спусків, які підійдуть для не надто небезпечних покатушек на санках.

Як доїхати: на маршрутці №548 від станцій метро "ВДНХ", "Іподром" до кінцевої зупинки на вулиці Метрологічній. Вартість відвідування парку: 5-10 гривень


Читайте ще,

Де в Києві покататись на ковзанах?

 Ждун уже в Киеве?!!!

Комментариев нет:

Отправить комментарий